Spolí a Rechle

Zkoumáme záludnosti vltavských válců. Prvně pod Papouščí Skálou, nájezdy těsně kolem válce jsou OK, ale vjezd do válce už tak ne - nechce nás pustit, tak padáme do vody a potupně lezeme ven.
Na Rechlích to je větší rachot. Nakonec to ale končí taky cvaknutím a navíc Matěj se o hranu spádové desky buchnul do hlavy, která ho pak celý den bolela. Nemít helmu, tak by to dopadlo špatně.

Zlatá Koruna

Matěje nahrazuje na háčku Ema (5 let) a neohroženě valí z Českého Krumlova do Zlaté Koruny. Pod jezem jezdíme sem a tam. Kolem proplouvají různé lodi, které často končí pod vodou.
Pak ještě plaveme párkrát jezem po zadku bez lodi a nakonec jezdíme s Matějem ve válci, to však již fotografka nezachytila. Po skončení této zábavy si uvědomuju, že mám v kapse vesty iPhona. Naštěstí to přežil bez úhony.

Český Krumlov

Jezdíme dokola pod šlajsnou u Jelení Lávky i dokola přes dva jezy a Myší Dírou přenášíme zpátky. První nájezd bokem se nám pravda trochu nezdařil, moc jsme to naklopili, cvakli se a odplavali až dolů pod ostrov. Pak už to ale bylo ono.
Další den jsme si přivstali a od osmi ráno jezdíme zase dokola, celkem jsme Krumlov objeli pětkrát.